KONST / Litografier / Färglitografi 13546053
nr 1354 6053
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, "Den gamla kvarnen", Signerad, PT. Motivet: 32x50,5
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:37:27
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren